Модельный ряд Opel

Отзыв о Opel Combo 2010 года

Автомобиль: Opel Combo Tour 2010 г.в., минивэн, механическая коробка передач, Передний привод , двигатель - 1.4 бензин
Автор: Ігор (Украина, Львов)   14.03.2021
Расход в городе: 8.1 л/100км, по трассе: 5.0 л/100км, средний: 0.0 л/100км

Спочатку планувалося брати Caddy. В результаті взяли ми Комбо. Машиною задоволений. Після покупки застукала рейка пробіг 124000. Замінили там фторопластову втулку ремонт 2.300грн. Стук пропав. Після ремонту рейки трохи веде вліво прочитав в інтернеті треба датчик положення руля трошки провернути вправо він на ЕУРі. Взагалі їде вона дуже тихо по наших "гарних" дорогах підвіска зроблена добре. Салон просторий, не скрипучий задні арки треба робити шумоізоляцію. Оглядовість просто супер великі дзеркала, лобове. В багажнику я думаю більше місця чим в Caddy. Ззаду пружини причому загрузиш то не дуже вони просідають. Розхід за містом при 90км приблизно 5 місто 8.1. Зимою довго прогрівається. Магнітола заводська диски мп3 не грають но акустика класна.

Плюсы автомобиля: Розхід бензину невеликий, запчастини трохи дорожче ніж ваз ЕУР дуже вмістимий салон і комфортний відносно.

Минусы автомобиля: Пасажирам ззаду трохи високий поріг для того щоб вийти і немає ніякої ручки за що триматися рукою на нерівностях дороги.

Совет покупателю: Перед покупкою треба знати чи поміняно комплект ГРМ міняється десь до 150000, Прокладка під корпусом масляного фільтра потім масло йде в тосол.

Тест-драйв Opel Combo: СЕМЕЙНЫЙ АВТОМОБИЛЬ НОВОЙ ФОРМАЦИИ
СЕМЕЙНЫЙ АВТОМОБИЛЬ НОВОЙ ФОРМАЦИИ

Они появились совсем недавно. И завоевали признание, в первую очередь, среди французов - людей практичных и не склонных пускать пыль в глаза с помощью автомобилей. Я говорю про такие модели, как "Citroёn Berlingo", "Peugeot Partner" и "Renault Kangoo".

Продажа б/у Opel

Opel Zafira 2007 Opel Zafira 5.800$ 2007 169.000 км