Модельный ряд Opel

Отзыв о Opel Combo 2006 года

Автомобиль: Opel Combo Tour 2006 г.в., фургон, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 150 км, двигатель - 1.7
Автор: k@stя (Украина, Черкассы)   13.12.2010

місяць як маю Combo C 1.7CDTI, враженя від автомобіля ще ті.На вигляд справжній равлик тільки що ріжок нехватає. Буду порівнювати цей автомобіль з Caddy & transit Connect. Пригнаний комбік літом 2010 має повну коплектацію крім ел.зеркал, перероблений на пасажир(зробили якісно). Комбік на свої 1.7 має 100л.с при 4400об і 240крутячий при 2300об і двигун має 16V(данні вказано вірно). задня підвіска - балка на пружинах.(У Caddy & transit Connect рисора) спереді стойки. Аматор задній 600грн, термостат 200грн і є в наявності не треба чекати, .Слабе місце підвіски комбіка рульова рейка вона стої ть від корси В(корса легша і колеса на 14). По наших дорогах впевно тримається до швидкості 130км\ч.В поворотах не криниться із-за грузової підвіски, можна не переживать що перекиниться тут все О.К.Заводиться на холодну при -10 без пробле 3-чі свічками накалу і заводим у мене 150 тис пробіг, ні димка ні гореного запаху на холодну. У мене 15колеса на 5 болтах завдяки цьому комбік височенький.Гідрач працює з переміним тиском після 20км\ч з, являється важкість на кермі, зупиняємось і баранка крутится одним мізинцем.Зеркала великі видно від неба до задньої арки. Двигун ракета із-за ел.газульки вона дозволяє тільки після 2000об проснутись двигуну потім вас вжимає в спинку і ви насолоджуєтесь рокотом дизеля. Маю звернути увагу на довгі передачі це тільки для 1.7CDTI я перемикаюсь на 3000об, 2 до 50км\ч, 3 до 75км\ч, 4 до 105км\ч ну і 5 передача коли тахометр на 3000об то є зауважте 130 км\ч. Маю сказати що 5 ю користуюсь дуже, ну дуже рідко! Заднім пасажирам місця хватає, особисто у мене хоч конем гуляй, якщо сиділи 500мерсі то отак у мене місця заді. Двигун дуже відчуває яка залита соляра, міняти топ ливний фільтр разом і заміною масла не пізніше а фільтр тіки тої марки яка написана на корпусі ніякі там Фільтрони!. А ще буває що ламається виток на задніх пружинах звертайте увагу при покупці, поміняні значить грузили добре. У мене права пружина поміняна вже була з німеччини. Почуваєш себе за кермом як у легковому авто, єдине що комбік неповороткий радіус розвороту великуватий. Порівняно з Caddy & transit Connect комбік м’який, двигун по веселіше чим у конкурентів і гроші за нього платить менше а із запчастинами проблем нема . Зауважу що спочатку хотів Caddy але за ті гроші що вони продаються і без кандьора ні все таки комбо рулить

Через 5 мес. и 24 дней k@stя дописал: на 170 тис пробігу застучав задній супорт мабуть смазки недоложили 120грн і 1.30год все їду далі. Потім ліва тяжка рейки 90грн і два наконечника по 85грн пообіцяли шо на цій рейці ще тис 40 потім нада реставрувати (є маленький люфт на втулці)

Алина

згодна з усіма коментарями! хоч я й дівчина, але можу з впевністю сказати, що вона зручна м'яка і комфортна, дуже легка в управлінні, адже вона стала моїм першим авто, яким я вправно і уміло почала керувати. в обслуговуванні економна.

Проехал 200 тис. Очень понравилось.Согласен с описанием.

automan

190 тис пробігу відбулась реставрація рейки 850 грн. їдем далі

6200

накатал 80тис/км машина бомба

Аск

А у меня Рено Кенго 1.5.((( Я Вам завидую.

automan

230 тис пробігу останній рік катався з причіпом в якому стабільно було кіл 700. пре шо дурний на свої 1700куб. МАШИНА ГОВНО вечором глушиться , вранці заводиться і і так стабільно останній рік із 4х експлуатації. СКУШНО відчуваюмшо я вже всюди успів

Тест-драйв Opel Combo: СЕМЕЙНЫЙ АВТОМОБИЛЬ НОВОЙ ФОРМАЦИИ
СЕМЕЙНЫЙ АВТОМОБИЛЬ НОВОЙ ФОРМАЦИИ

Они появились совсем недавно. И завоевали признание, в первую очередь, среди французов - людей практичных и не склонных пускать пыль в глаза с помощью автомобилей. Я говорю про такие модели, как "Citroёn Berlingo", "Peugeot Partner" и "Renault Kangoo".

Продажа б/у Opel

Opel Astra 2010 Opel Astra 5.999$ 2010 201.000 км